Ön Başvuru Formu

En iyi eğitimi almak için hemen ara...
Telefon : 0212 435 53 53

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Formu Doldurabilirsiniz.

Bağcılar Temel Lise Eğlencenin ve Eğitimin Bir Arada Olduğu Akrida Eğitim Modeli ile Ahlaklı, Başarılı Bir Nesil..

Sokak Oyunları

Kids Gym

Orff ve Ritim

Akıl Oyunları

Yabancı Dil Eğitimi

Mutfak Atölyesi

Satranç

Görsel Sanatlar

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayın

Akrida Okulları: En Saygın Eğitim Kurumu…:)

Akrida Okulları, temel lise ve anaokulu şubeleri ile dinamik, akılcı yöntemlerle eğitimde çığır açmaya devam ediyor. Sınırsız bilgiye sevgi ve saygı ile adım adım ilerleyen Akrida, anaokulunda hayata, lisede ise gençleri geleceğe hazırlıyor. Her kademesinde özgüveni yüksek, evrensel değerlere sahip bireyler yetiştiren Akrida, Türkiye’de eğitimin lideri olmayı amaçlıyor.

Anaokulunda ayakları toprağa basan, evcil hayvanlarla tanışan, lisede ise akademik eğitimi en verimli şekilde tamamlayan bir öğrenci yetiştirme vizyonuna sahip olan Akrida Okulları’nda tüm öğretmenler ve personel, sadece alanında uzman değil, aynı zamanda birer eğitim sevdalısı…

Akrida Okulları, her öğrencisine ayrı ayrı değer veren, bütün eğitim kademelerinde ülkemizde lider konuma yükselmeyi hedefleyerek bu hedefe ulaşıp “örnek kurum” olma amacıyla faaliyetlerine devam eden bir kurumdur.

Akrida Okulları, sadece öğrencileri sınava hazırlamayı değil, aynı zamanda hem anaokulu hem de lise öğrencilerini hayata hazırlamayı da amaç edinir.

Akrida Hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Bizi daha iyi tanımak için okullarımızı ziyaret edebilir, tanıtım filmimize ve galerimize göz gezdirebilirsiniz.

Çamlıca kampüsümüz Üsküdar – Bulgurluda yer almakta ve toplu ulaşım imkanlarının kolay olduğu bir lokasyondadır. Okulumuz yaklaşık bir dönüm açık alana sahip olup, bahçesinde oyun alanı, trafik parkuru, portatif satranç takımı, açık yüzme havuzu, hobi bahçesi, mini hayvanat bahçesi ile öğrencilerimize doğa ile iç içe bir eğitim alanı sunmaktadır.Okul binamız öğrencilerimizin konforu ve güvenliği ön planda tutularak dizayn edilmiştir.

Çengelköy kampüsümüz Nato yolu caddesi üzerinde yer almakta ve toplu ulaşım imkânlarının kolay olduğu bir lokasyonda yer bulunmaktadır. Okulumuz yaklaşık bir dönüm açık alan sahip olup, bahçesinde oyun alanı, trafik parkuru, portatif satranç takımı, binicilik alanı, hobi bahçesi, mini hayvanat bahçesi ile öğrencilerimize doğa ile iç içe bir ortam sunmaktadır.Okul binamız öğrencilerimizin konforu ve güvenliği ön planda tutularak dizayn edilmiştir.

Atakent kampüsümüz Ümraniye – Atakent Mahallesinde yer almakta ve toplu ulaşım imkanlarının kolay olduğu bir lokasyondadır. Okulumuz yaklaşık bir dönüm açık alana sahip olup, bahçesinde oyun alanı, portatif satranç takımı, hobi bahçesi ile öğrencilerimize doğa ile iç içe bir eğitim alanı sunmaktadır.Okul binamız öğrencilerimizin konforu ve güvenliği ön planda tutularak dizayn edilmiştir.

Türkiye’nin en prestijli okulu olma hedefiyle, Türkiye’nin geleceğini inşa edecek dünya vatandaşları yetiştirmek için yola çıktık. Eğitim modelimizi en iyi şekilde ifade eden Akrida ismini tercih ettik.

Türkiye’nin en prestijli okulu olma hedefiyle, Türkiye’nin geleceğini inşa edecek dünya vatandaşları yetiştirmek için yola çıktık. Eğitim modelimizi en iyi şekilde ifade eden Akrida ismini tercih ettik.

Akrida Okulları’nda Her Şey Tam Öğrencilere Göre…

Kalıcı Öğrenme ve Yaşayarak Öğrenme ile Akrida Okullarında, öğrenmenin en etkili yöntemleri uygulanıyor; çocuklar öğrenmenin keyfini yaşıyor. Bunun yanı sıra yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitimi ve öğrencilerin tüm problemleri ve gelişimleri için psikologlar da yine Akrida Okulları’nın imkânlarından yalnızca birkaçı…

Veli Yorumları

  • Akrida Çamlıca anaokuluna ilk girdiğimde sıcak tavırları ve eğitim anlayışları beni ikna etmişti. Şimdi doğru karar verdiğimden eminim çocuğumun gelişimini gözlemleyebiliyorum. Teşekkürler Akrida.

  • Konumu ve fiziksel imkanları oğlumu Akridaya kaydettirmemde etkili oldu. Oğlumun her gün farklı farklı hikayelerle geliyor olması bizi çok mutlu ediyor. Büşra Öğretmenimize çok teşekkür ederiz.

  • Bir baba olarak şehrin yoğunluğundan dolayı çocuğumla vakit geçirmekte zorlanıyorken Akrida'nın hafta sonları düzenlediği Baba-Çocuk Tarım etkinliği sayesinde çocuğumla verimli vakit geçirebiliyorum.

Eğitimde Öne Çıkanlar

Etüt ve Ek Çalışmalar

Ders dışında hazırlanan etüt programları ve ek çalışmalar sayesinde dersi kaçıran, anlamayan, eksik ya da yanlış öğrenen öğrencilerin konuyu pekiştirmelerini sağlıyor.

Sosyal Olanaklar

Akrida Okulları’nda, her yaş seviyesinde öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun olarak seçebilecekleri, farklı alanlarda öğrenci kulübü vardır.

İngilizce Atölyesi

Yabancı öğretmen eşliğinde çocuklarımızın kendine özgü gelişim ve öğrenme özellikleri göz önüne alınarak, oyun, müzik ve etkinlikler yapılır.

Destekleyici Öğrenme Ortamı

Akrida Okulları’nda öğrenme atmosferi güvenli ve destekleyicidir.Öğrenciler soru sormaya teşvik edilir, öğrenme faaliyetlerinin planlanmasında katkıda bulunur. Öğrencilerin görüşlerine ve değerlerine saygı duyulur.

Türkçe Dil Etkinlikleri

Çocuklarımızın dil gelişimini, hikâye okuma, gibi çalışmalarla destekleyerek Türkçe’yi en doğru şekilde kullanabilmelerini amaçlıyoruz.

Fen ve Doğa Etkinlikleri

Fen ve Doğa Etkinlikleri ile çocuklarımızı dikkat etmeye, soru sormaya, merak etmeye, gözlemlemeye, araştırmaya, incelemeye ve keşfetmeye yönelmeleri sağlanır.