akrida-okullari-kurumsal-logo
akrida-okullari-kurumsal-logo

Çengelköy Anaokulu: 0216 460 24 56

Çamlıca Anaokulu: 0216 326 24 48

Gaziantep Anaokulu: 0342 339 38 38

Bağcılar Temel Lise: 0212 435 53 53

Franchise

Dinamik yapımız ve enerjimizle eğitimde bildiklerinizi değiştirmeyi hedefliyoruz.

Biz Kimiz?

Türkiye’nin en saygın eğitim kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Akrida Eğitim Kurumları Dinamik yapısı ve enerjisiyle eğitimde bildiklerinizi değiştirmeyi hedefliyor.

Ülkenin en seçkin eğitim kurumu olarak, “Sonsuzluk İçin Başlangıç Noktası” sloganımızla sınırsız bilgi, sevgi ve saygı ile yol alırlar.

Anaokullarımızda çocuklar kitaplarda gördüklerine dokunarak öğreniyor, doğayla ve hayvanlarla iç içe büyüyüp, hayata dokunuyorlar.

Lise eğitiminde de çocuklarımızın kişilik yapılarına göre mesleki yönlendirmelerle hayata en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye de Okul öncesi eğitimden başlayarak, bütün kademelerde lider olmak. Özgüveni yüksek, evrensel değerlere sahip bireyler yetiştirmek.

Misyonumuz

Ülkenin en seçkin hazırlık okulu olarak; hayata hazırlık yolunda, bilginin sınırsızlığı bilincinde “Sonsuzluk İçin Başlangıç Noktası” sloganımızla sınırsız bilgiye sevgi ve saygı ile yol alma sevdasıdır misyonumuz.

Franchise (Marka Ortaklığı) Nedir?

Franchising sistemi, bir imtiyaz verme sistemidir.

Özel okul alanına yatırım yapmayı düşünen, markamızla, itibarımızla, mesleki bilgi ve deneyimimizle ortak olmayı düşünebilecek kişilerle, ayrıntılar için yüz yüze görüşmek istiyoruz. Formu doldurarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Franchise Başvuru Formu